niedziela, 10 czerwca 2018

Bracia

Kolejna czerwcowa sobota upłynęła pod znakiem polskiej muzyki na żywo. Po zeszłotygodniowym występie zespołu Perfect przyszedł czas na nieco młodszy zespół - Bracia. Ich twórczość miałem okazję poznać na żywo w zeszłym roku, gdzie wystąpili na dniach Manufaktury wraz ze swoim ojcem - Krzysztofem Cugowskim, znanym z Budki Suflera. Co ciekawe, wtedy gwiazdą wieczoru był... Perfect. 


Podczas występu w Aleksandrowie Łódzkim Bracia najchętniej sięgali po swój trzeci studyjny album Zmienić Zdarzeń Bieg. Nie zabrakło też najbardziej znanych utworów z płyty Zapamiętaj jak chociażby Za Szkłem. Sporo miejsca zajęły też covery zagranicznych artystów, co z jednej strony rozumiem, ze względu na charakter imprezy, natomiast osobiście lubię jak artyści na żywo skupiają się na swoim materiale. 


Koncert zakończył się bisem w postaci Idę do Piekła. Tak sobie myślę, że kolejny studyjny album Braci mógłby wprowadzić ich koncerty na kolejny (wyższy) poziom, także trzymam kciuki za ich dalsze muzyczne dokonania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz