niedziela, 31 lipca 2016

Viva l'Italia

Dzisiaj w ramach festiwalu Viva l'Italia miała miejsce wystawa zabytkowych włoskich samochodów. Pomoc organizatorom zaoferowała ekipa z forzaitalia.pl, dzięki czemu na miejscu zjawiło się całkiem liczne grono miłośników włoskiej motoryzacji. Część z nich widzieliście już na blogu, na przykład Alfę Romeo 147 GTA Sebastiana, Maserati 3200 GTA Grześka, czy białą Alfę Romeo GT Marcina

Pogoda dopisała, stąd robienie zdjęć było w zasadzie niemożliwe. Z pomocą przyszedł mi kilkunastominutowy deszcz, wtedy w zasadzie powstała większość zdjęć. Najprawdopodobniej ta relacja będzie się różnić od pozostałych dużą ilością wody na samochodach i okolicy.


Fajnie było zobaczyć tak sporą grupę klasyków z Warszawy i okolic na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Z czasem uczestnicy powoli zbierali się do domów. Z czystym sumieniem można powiedzieć, że Forza Italia 2016 w wersji mini zakończyła się sukcesem. Teraz pozostaje nam czekać na danie główne. Jedno mogę wam powiedzieć - wątek włoski na moim blogu w tym roku na pewno jeszcze się nie zakończył!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz